Ruh Eşini Bulmaya Hazır mısın?

Seda Sancaktar ile Online Ruh Eşi Atölyesi

Ruh eşinin sana gelmesini engelleyecek birçok negatif inançlara sahip olabilirsin. Bu atölye tüm bu negatif inançlardan arınmanı sağlayıp ruh eşini hayatına davet etmen için oluşturuldu. 3 ayrı günde toplam 6 saat sürecek bu içsel yolculuğa evinin rahatlığında Zoom programı üzerinden katılabilirsin.

Program İçeriği

1. Gün
Negatif inançların dönüştürülmesi
Evlilik ile ilgili blokajlardan arınma
Gerekli pozitif hislerin tanıtılması

2. Gün
Ruhsal boşanma çalışması
Ruh parçacığı iadesi çalışması
Kırılmış ruh şifası çalışması
Ruh eşini detaylandırma çalışması

3. Gün
Ruh eşi meditasyonu
Mükemmel ilişki yaratımı

Tarih: 29-30-31 Ocak
Saat: 22:00 - 24:00

249 TL

Satın Al

Online kredi kartı ile ödeme yapabilirsin. 12 takside kadar taksit seçeneklerimiz ödeme ekranında mevcuttur.

Kredi kartı harici ödeme seçenekleri ve diğer tüm soruların için bizimle WhatsApp danışma hattı üzerinde iletişime geçebilirsin.

Seda Sancaktar Kimdir?

Önemli bir global bankada başlayan finans kariyerini 10 yıl sürdürdü. Özel bir kurumda yönetici pozisyonunda mesleğinde önemli bir yere geldiği dönemde ruhu onu daha sezgisel bir kariyere doğru yönelmeye sürükledi. Amatör olarak yoga yapmaya başladı ve kısa süre sonra profesyonel yoga kamplarına katıldı. Yoga’nın da hayatına girmesinden sonra sezgisel şifa alanına yöneldi. Sezgisel şifa çalışmalarını deneyimlemeye başladığında ThetaHealing metodunun ne kadar etkili olduğunu kendi tecrübesiyle keşfettikten sonra ThetaHealing uygulayıcısı olmaya karar verdi. Bireysel uygulamalarına başladığında seanslar sırasında duru görüsünü ne kadar etkin kullanabildiğini keşfetti. Gerek online seanslarla, gerek bire bir seanslarla birçok danışana Thetahealing tekniği ile daha iyi yaşama adım atmalarına katkı sağlayarak birçok farkındalıkların kapısını açtı. Duru görüsünü ve ThetaHealing metodu bilgisini birleştirerek daha çok insana ulaşıp bu sistemi öğretmeye ve insanların hayatlarına dokunabilmeyi kendine bir amaç haline getirerek Thetahealing Eğitmeni oldu. Şu an aktif olarak online seanslar ve eğitimler vererek bütüne katkı sağlamaya devam etmektedir.