ThetaHealing – Seda Sancaktar

Jean Adrienne Arınma Sistemi (JAAS)
Uygulayıcılık Eğitimi

Atalardan, geçmiş yaşamlardan ve seni etkileyen diğer enerjilerden kaynaklanan olumsuzlukları arındırmaya hazır mısın?

Farkında dahi olmadığımız ancak ruhumuzun ilerleme sürecini tıkayan ruhsal blokajlarımız bir çok sebepten ortaya çıkmış olabilir. Bu blokajlar geçmiş yaşamlarımızdan, atalarımızdan, enerji alanımızda eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanıyor olabilir.

JAAS tekniği ile şu anki yaşamımızı olumsuz etkileyen bu etkilerin kaynaklandığı kaynak yaşam sürecinin ve olgunun saptanmasına ve etkinin kaynağında arındırılmasına olanak sağlar. Bu işlem yapıldığında çalışılan etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve etkinin üzerimizdeki döngüsü sonlanarak yaşamımızın bu etkiden özgürleşip şifalanması ve gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

3 gün, 15 saat süren, tekniği uygulayarak öğreneceğiniz temel eğitimi tamamladıktan sonra kendinize ve başka kişilere JAAS seansı yapabilecek hale geleceksiniz.

Eğitim sonunda A.B.D. merkezli Jean Adrienne enstitüsünden onaylı uluslararası geçerliği olan JAAS uygulayıcılık sertifikası alacaksınız.

Ön kayıt ve diğer tüm sorularınız için bize yazın, en kısa sürede dönüş yapacağız.