ThetaHealing – Seda Sancaktar


Seda Sancaktar
Hakkında

1987 yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi İstanbul Şehremini Lisesi’nde tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi İdari İktisadi Bilimler Fakültesin’den mezun oldum. Önemli bir global bankada başlayan finans kariyerimi 10 yıl sürdürdüm. Özel bir kurumda yönetici pozisyonunda mesleğimde önemli bir yere geldiğim dönemde ruhum beni daha sezgisel bir kariyere doğru yönelmeye sürükledi. Fazla risk altında çalıştığım bu dönem benim için yoğun ve oldukça yorucuydu. Kendimle ve sevdiklerimle vakit geçiremez, onlarla ilgilenemez olmuştum. Hayatıma böyle devam etmek istemediğime karar verdim ve finans sektöründeki kariyerimi sonlandırdım.

İnsanın kendini dinlemesi için boş bir zaman yaratması gerekiyormuş. Benim de bu dönemde düşünmek için çok zamanım oldu. İlk istediğim şey bedenim ve ruhumun bir arada çalışmasıydı. Böylelikle uzun zamandır yapmak istediğim ama bir türlü zaman bulamadığım yogaya başladım. Yoga bedenimi ve ruhumu dengeledi, uyumlandırdı. Ve artık farkındaydım: bedene ve ruha izin verdiginde müthiş değişimler kaçınılmazdı. 2 yıl yoga yaptıktan sonra yoga eğitimi almaya karar verdim. Fakat bu dönemde mucizevi bir şey oldu. Materyal dünyanın çok az olasılık verdiği bir hamilelik gerçekleşti ve eğitime ara vermek zorunda kaldım. O dönemlerde düşük tehlikesi geçirdim. Evde çok düşünmeli ve araştırmalı günlerim oldu. Geçirdiğim düşük tehlikesi ile korku, kaygılar ve bir dolu kötü düşünce beni benden aldı. Kendime sürekli telkinde bulunuyordum. Bana iyi gelen kitaplar okuyordum ve farklı şifa tekniklerini deneyimliyordum.

Sezgisel şifa çalışmalarını deneyimlemeye başladığımda ThetaHealing® metodunun ne kadar etkili olduğunu kendi tecrübemle keşfettim ve hamileyken eğitimi alarak ThetaHealing® uygulayıcısı olmaya karar verdim.

Başladığımda bir sürü korkum, endişem ve zihnimde kontrol edemediğim sesler vardı. “Nasıl bitecek bunlar?” diye başladım derslere. ThetaHealing®’i tanıdıkça özümsedim, özümsedikçe kendimi tanıdım. Ve kendimi tanıdıkça her şey kolaylaştı. Öğrendim ki bu mükemmel düzende yaşadığımız bütün olumsuzluklar yönetilebilirmiş. Değişmek bize zor geldiğinden gözümüzde büyütüyormuşuz deneyimlediklerimizi. Bunu farkettiğimden beri değişmek isteyen herkes ile bu yolda el ele yürümeye karar verdim.

Eğitimimi tamamladıktan sonra bireysel danışmanlıklar vermeye başladım ve bir çok danışanın hayatlarını daha iyi yaşamalarına yardımcı olacak çalışmalar yaptım.

Sonrasında ThetaHealing® metodunu kullanarak daha çok insana ulaşıp bu sistemi öğretmeyi, bu sayede daha çok insanın hayatına dokunabilmeyi kendime bir amaç edindim ve Thetahealing Eğitmeni oldum.

2017 yılından bu yana içinde bulunduğum ThetaHealing® metodunu kullanarak şu an aktif olarak birebir danışmanlıklar ve uygulayıcılık seminerleri vermekteyim

Mucizelere birlikte şahit olmak dileğiyle…