ThetaHealing – Seda Sancaktar

ThetaHealing Nedir?

blank

Theta Healing Nedir

Vienna Stibal tarafından ortaya çıkan Theta Healing yöntemi, ülkemizde git gide yaygınlaşan bir terapi türüdür. Bu uygulama bir çeşit dinginlik felsefesine dayanır. Fiziksel, mental ve duygusal olarak sakin olmayı temel alır. Theta Şifası anlamına gelen Theta Healing, bir çeşit bilinçaltı terapisidir ve meditasyon çalışmaları ile uygulanmaktadır. Terapi sonucunda ise huzur ve neşe hissine sahip olmanız ana hedeftir. Kısaca ThetaHealing, hayatınızda mevcut olan olumsuz durumların temelindeki kök inançlarınızı, pozitif düşünceler ile değiştiren bir şifa tekniğidir.

Theta Şifa yöntemi ile olumlayabileceğiniz konuları finans, ilişkiler, duygular ve psikoloji olarak kategorize etmek mümkündür. Hayatınıza bolluk bereket getirmek için ve kazanç artışı hedefleriniz için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kariyerinizdeki gelişmeleri desteklemek için de oldukça işlevsel bir şifa tekniğidir. Ayrıca aşk hayatınızdaki gelişmeler, ilişkilerinizdeki çıkmazlar ve evlilik konularınız için de şifa arayabilirsiniz.

ThetaHealing yönteminden isteyen herkes faydalanabilir. Ayrıca neredeyse her konuda bu yöntem ile ruhsal ve fiziksel şifa aramanız mümkündür. Doğru uygulayıcıyı seçmek için ise aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz bir ThetaHealing uygulayıcısı bulmanız gerekir. Türkiye’de sınırlı sayıda mevcut olan uygulayıcılardan birisi ise Seda Sancaktar’dır. Hemen iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olmaktan son derece mutluluk duyacaktır.

Theta Healing ile Neler Yapılabilir

Yöntemin geliştiricisi, ilk olarak yöntemi kendi üzerinde denemiş ve kanser hastalığını atlatmıştır. Bunun üzerine yöntemi geliştirmek üzere kendini adamış ve meditasyon alanında çalışmalar yapmıştır. Beyin dalgalarını Theta zihin haline geçirmeyi hedeflemektedir. Bu çalışma sonucunda beyin dalgalarını kullanarak istediğiniz konuları değiştirmeniz mümkündür. Yöntemin mantığı, kuantum fiziğidir. Yaratıcının gücüne inandığınız zaman, bütün problemlerinizi çözmenizin mümkün olduğuna inanmanız ile başlar ve son bulur.

Bu meditasyon yöntemini diğerlerinden ayıran bazı özellikler vardır. Danışanın onayını almadan asla bu yönteme başvuramazsınız. Ayrıca bu yöntemi kendi kendinize uygulamanız da mümkündür. Yöntemin en büyük avantajlarından birisi, aynı anda çalışmaya başlamasıdır. Yani pek çok diğer yöntem gibi 21 gün boyunca beklemenize gerek yoktur. Tamamen bilinciniz açıkken uygulama tamamlanır. Ayrıca yasal olarak marka hakları korunan tek teknik ThetaHealing tekniğidir.

Tüm bu faydalarına ek olarak, kendi içinizde hissettiğiniz kötü hissiyatların çözümü de bu şifa tekniği ile birlikte gelir. Çok kırgın veya kızgın da olsanız, içinizde anlam veremediğiniz bir korku veya üzüntü de olsa, Theta Şifa yöntemi ile ruhsal huzura kavuşabilirsiniz. Ayrıca değersizlik hissi ve stres gibi psikolojik rahatsızlıklara da oldukça iyi gelen bir şifa tekniğidir. Bununla birlikte, depresyon ve fobilerin getirisi olan rahatsızlıklara da iyi geldiği düşünülmektedir.

Theta Healing Nasıl Uygulanır

Theta Healing yönteminin uygulanması birkaç aşamadan oluşur. Kısaca bahsetmek gerekirse, ilk aşama danışanın problemini tespit etmektir. Sorunsuz bir şekilde problemi tespit ettikten sonra ise derin kazı çalışması başlar. Bu çalışmada, problemin temelinde yatan kök inançları tespit etmek gerekir. Bilinçaltında yer alan bu kök inançlar, karaktere etki eden unsurlardır. 

Bu aşamadan sonra ise kas testi uygulaması başlar. Yani tespit edilen kök inancın sizin bilinçaltınızda mevcut olup olmadığına bakılır. Bu teyit işleminden sonra ise, sizde var olan kök inancın değişmesini hedef almak gerekir. Özel teknikler ve yöntemler ile, bu inancın yerine pozitif versiyonunu danışana yüklemek gerekir. Bunu ise ancak uzman bir meditasyon koçu başarabilir.

Sonrasında, işlemin başarılı olması adına inancın değişip değişmediğini teyit etmek gerekir. Bu işlem sonucunda ise şifa terapisini tamamlamış oluruz. 

ThetaHealing Ne Kadar Sürer

Kök inançlarınızın yanı sıra zihninizde yer alan kodlamalar da sizi ve özgürlüğünüzü sınırlayan unsurlardandır. ThetaHealing yöntemi ile yanlış kodlamalarınızı düzeltmeye çalışırız. Örneğin, siz bilinç altınıza istemeden de olsa boşanmanın ölümcül bir günah olduğunu kodlamış olabilirsiniz. Hatta bu nedenle kendisini aldatan veya şiddet uygulayan eşinden boşanmayan insanları hepimiz tanımışızdır. İşte bu tavrın nedeni, zihinde kodlanmış durumdaki bu düşüncedir. 

ThetaHealing ile bu bozukluklar tespit edilir ve olumlamalar ile iyileşme amaçlanır. Bilinçaltı şifası olarak da duyabileceğimiz ThetaHealing, insanların zihinlerindeki bu inançları pozitif inançlar ile değiştirmektedir. ThetaHealing uygulaması yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Hemen İletişime Geçin

Seanslar ister yüz yüze ister online olarak yürütülebilmektedir. Ayrıca eğer isterseniz uygulayıcılık seminerlerinden de faydalanmanız mümkün. Dünya çapında 30 ülkede bu uygulamayı görmek mümkündür. Bu ülkeler arasında Türkiye de mevcuttur. Siz de ThetaHealing metodunun Türkiye’de danışmanlığını yapan Seda Sancaktar ile hemen tanışın ve özgürleşmeye bugün başlayın.

Meta: Theta Healing yöntemi, ülkemizde git gide yaygınlaşan bir terapi türüdür ve ruhsal dinginliği hedefleyen bir meditasyon tekniğidir…

Bu yazıyı paylaş

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best


Diğer Yazılar

Thetahealing uygulayıcılık eğitimi alarak sertifikalı bir ThetaHealer olun

Kendinize ve Sevdiklerinize Sayısız Şifa Çalışmaları Yapın

blank