ThetaHealing – Seda Sancaktar

ThetaHealing®
Basic Dna Uygulayıcılık
Eğitimi

Hayatında yepyeni bir sayfa açmaya hazır mısın?

ThetaHealing Nedir ?

Thetahealing tekniği, yaşadığınız olumsuzlukların altında yatan bilinçaltı nedenleri tespit edip anında dönüştürmenizi sağlayan etkili bir tekniktir. Bu özel teknik, beyin frekansınızı uyanıkken theta dalgasına taşıyarak bilinçaltınızdaki negatif inançları ve enerji blokajlarını tespit etmenizi ve değiştirmenizi sağlar.

Bu mucizevi tekniğin Dünya genelinde 189 ülkede yüzbinlerce uygulayıcısı bulunmaktadır. Türkiye’de son on yılda oldukça popüler hale gelmiştir, çünkü kısa süre içinde mucizevi sonuçlar alınabilen bir bilinçaltı şifa tekniğidir.

3 gün, 15 saat süren ve toplam 28 uygulamalı çalışmayla tekniği uygulayarak öğreneceğiniz temel eğitimi tamamladıktan sonra kendinize ve başka kişilere ThetaHealing seansı yapabilecek hale geleceksiniz. Bu eğitim sürecini tamamladığınızda, uluslararası geçerli bir ThetaHealing uygulayıcılık sertifikası alırsınız.

ThetaHealing, sadece kendi içsel şifacılığınızı keşfetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarının da şifalanmasına katkı sağlama yeteneği kazandırır. 

ThetaHealing, bilinçaltı temizliği ve pozitif dönüşüm sağlama konusunda güçlü bir araçtır. Daha fazla bilgi almak, Thetahealing eğitim ücretlerini öğrenmek veya eğitimlere kaydolmak isterseniz, bize yazmanız yeterlidir.